Milestone_logo

Milestone Xprotect VMS

Milestone Xprotect Corporate ile tek bir merkezden çok sayıda noktaya ait sınırsız ip kamera ve ip geçiş kontrol gibi sistemleri yönetebilirsiniz. Büyük projeler için ideal olan Corporate havalimanı ve şehir gözetim sistemi (KGYS/MOBESE) gibi projelerde idealdir. Bu sürüm ile ip video sistemlerinin tüm imkanlarına sahipsiniz. Failover sunan çoklu sunucu yapısı ile arıza durumunda sistem çalışmaya otomatik olarak, müdahale etmek gerekmeksizin devam edebilmektedir. Hızlı tren gibi toplu taşımacılık projeleri için Edge Recording gibi fonksiyonlara sahiptir.
Milestone_XPCO5_Screenshot_XProtectSmartWall

Milestone XProtect Expert sınırsız sunucu desteği ile,sınırsız sayıda kamera ile büyük ve orta ölçekli projelerde kullanabilirsiniz.

Milestone XProtect Enterprise büyük ve çok noktalı projeler için idealdir. Sınırsız sayıda kamera destekler.

Milestone XProtect Professional orta ölçekli projeler için idealdir. Her sunucuda 64 adet kameraya kadar ve maks. beş sunucu destekler. Örnek olarak hastaneler,müzeler,kampüsler

Milestone XProtect Express zincir mağzalar, küçük işletmeler ve evler için uygundur. 48 adet Kameraya kadar destekler

Milestone XProtect Essential 26 adet kamereya kadar destek verir. Temel fonksiyonlara ihtiyaç duyan işletmeler ve evler için uygundur.