Kablosuz Akıllı Ev ve Güvenlik Sistemleri

homesys_home

Konutunuzun güvenliğini kablosuz HomeSys akıllı ev sistemi sayesinde  kolayca arttırabilirsiniz. Gereken tüm pencere ve kapılara kablosuz manyetik kontak sensörleri yerleştirerek güvenliği sağlamak artık çok kolay. Buna ek olarak giriş, salon, mutfak gibi hacimlere hareket dedektörü ekleyerek siz yokken ortamda istenmeyen bir giriş olduğunda anında sistem sizi haberdar edecektir.

HomeSys_Kit

ic_sirenKablosuz dahili siren sayesinde alarmları ve anonsları dilediğiniz yere konumlandırarak kolayca işitebilirsiniz.

kumandaKablosuz kuamda ile sistemi Arm/Stay modunda kolayca kurabilir ve açabilirsiniz.

prizKablosuz On/Off priz ile fan, kahve makinesi, abajur gibi ürünleri uzaktan kumanda edebilirsiniz. Aydınlatmalar için dimmer özellikli priz aksesuarı da mevcuttur.

kablosuz_sirenKablosuz Dış siren ile güneş enerjisinden istifade ederek çalışan ve kablosuz haberleşen sorunsuz ve stabil çalışan bir harici siren ile alarmları dış ortama sesli aktarma imkanına sahip olacaksınız.

led_lamba Kabloszu Led Lamba ile dilediğiniz anda cep telefonu/tablet/Pc üzerinden aydınlatmanızı açabilirsiniz.

2

 

kamera Kablosuz IP Kamera saysinde alarmları görüntülü olarak izleyebilirsiniz. Bulut üzerinde saklanan alarm görüntülerini daha sonra tekrar izleyebilirsiniz. Görüntü kayıt sistemlerini ayrıca satınalmanıza gerek yoktur! Kamera üzerindeki dahili mikrofon ile evinizi dinleyebilir, hoparlör sayesinde seslenebilir veya önceden belirlenmiş kayıt ile anons yapabilirsiniz.

su_dedektoru Kablosuz su baskın sesnsörü istenmeyen su baskın sonucu oluşabilicek hasarlardan sizi korucaktır.

 

kablosuz_duman  Kablosuz Duman sensörü ile yangın anında oluşan dumanı tespit ederek sistem size anında uyarı vermektedir.