İnka Bilişim Hizmetleri ile web sayfalarınızı yüksek hızlı sunucularda barındırabilirsiniz. Bu sunucularda yayınlanan sitelerinizde ister logo olsun ister yüksek çözünürklü grafikler çok hızlı bir şekilde ziyaretçilerin pc,tablet, cep telefonu gibi cihazlarında yüklenerek açılacaktır.

Human Computer Interraction prensipleri ile tasarlanmış web siteleriniz ziyaretçilerin gözünü yormaksızın istedikleri bilgilere erişmesine yardımcı olacaktır. Kullanıcıların kullanım alışkanlıklarını gözeterek konu ile uyumlu renklerin kullanıldığı web siteleri ile daha başarılı olacaksınız.

Unutulmamalıdır ki kullanıcılar bir web sitesine ortalam 20sn bakmaktadır.Eğer bu süre içerisinde istedikleri bilgilere ulaşamamış olurlarsa sayfayı terk etmektedirler. Web sayfası açılış hızı kullandığınız sunucu ve bağlantı hızı kadar sayfa içeriğindeki logo, animasyon,grafik,ses, arka plan grafikleri gibi öğelerin web için optimize edilmiş olmasına bağlıdır. Yine web sayfası açmak için kullanılan ios,android,mac,windows gibi platformlara göre ayrı ayrı test edilmiş ve uyarlanmış olmaları çok önemlidir.

İnka Bilişim Hizmetleri size bütün bu hizmetleri üstün mühendislik prensipleri ile sunmaktadır.