SierraWireless AirLink RavenXESağlık, Endüstriyel tesisler, Mobil karakollar, Otopark alanları, Perakende zincir mağzalar gibi alanlarda ip kameraların uzaktan izlenmesi, POS sistemlerinin internet bağlantılarının sağlanması/yedeklenmesi, toplu ulaşım araçlarında görüntü ve ortamdaki sensörlerden (darbe,şok,yakıt,sıcaklık,basınç,nem…vs) verilerin alınması gibi tüm işlemlerinizi stabil ve güvenilir şekilde yapılabilinmesi için inka bilişim çok çeşitli çözümler sunmaktadır.

Farklı ihtiyaçlara göre tasarlanan sistemlerde Sierra Wireless, Option Cloudgate , Craddle Point ve Amit 3G ve 4G router ve anten çeşitleriyle ihiyacınıza ve bütçenize göre çözümler sunmaktayız.

Sierra Wireless 3G/4G Modem-Router ürünleri ile mobil ortamlarda yüksek/düşük ısı aralıklarında, araç/zırhlı araç gibi şok titreşimlerin olduğu ortamlarda düşük sinyal gücü olan ortamlarda bile güvenilir,sürekli internet erişimi sağlayarak mükemmel internet of things – IoT uygulamlarında kusursuz ve profesyonel çözümler elde etmenizi sağlıyor. Sierra Wireless GX450/400 , ES450, LS300, RAVEN XE/XT güncel ürünlerindendir.
SierraWireless AirLink GX450 3G/4G/LTE Datasheet PDF
SierraWireless AirLink ES450 3G/4G/LTE Datasheet PDF
SierraWireless AirLink LS300 Datasheet PDF
SierraWireless AirLink RavenXE Datasheet PDF

OPTION Cloudgate , Türkiyede en çok satan Option Globe Surfer III 3G Modem ailesinin yeni üyesidir. Opsiyonel genişleme yuvaları seçeneği sayesinde M2m/IoT uygulamlarında esnek çözümler sunmaktadır. Endüstriyel ürün sertifikalarına sahip Cloudgate sayesinde güvenilir ve sağlam çözümler elde edebilirsiniz.
CloudGate DataSheet PDF
Cloudgate Genişleme kartları PDF

Amit 3G / 4G Endüstriyel Modem – Router cihazları çok ekonomik fiyata ihiyaca yönelik modelleriyle bağlantı yedekleme, M2M, IoT çözümleri sunmaktadır. 150Mbps hıza ulaşabilen Amit CAT4 standardını desteklemektedir.

Amit IDG766 3G/4G/LTE Modem Router PDF
Amit IOG761 3G/4G/LTE Modem Router PDF
Amit IDG761 3G/4G/LTE Modem Router PDF
Amit IOG761 3G/4G/LTE ADSL2+ Modem Router PDF
Amit_ADSL2+

Craddle Point COR IBR1100 serisi router ürüleri kompak, zor koşullara dayanıklı, kritik uygulamlar için geliştirilmiş 3G/4G/LTE çözümleridir.
Craddle Point br1100 PDF

Craddle Point 3G/4G/LTE