Aydınlatma Kontrolü

3

 

Binalarda aydınlatma sisteminizi akıllı ev sisteminiz ile birleştirerek kontrulü çok daha kolay ve erişebilinir hale getirebilirsiniz. Aydınlatma kontrolu sayesinde oluşturduğunuz senaryolar ile toplantı odasında, bir toplantı başlamak üzereyken ordan oraya koşturmak yerine tek bir dokunuşla ışıkların gerekli hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

198026.TIF

Görüntü-ses sistemlernin aydınlatma sistemimne entegrasyon ile toplantı – sinema odalarında ışıkların bir tuşa dokunarak uygun hale getirlmesi, ses sisteminin açılması, görüntü sisteminin açılması sağlanabilir. Böylece sunumunuza veya sinema keyfinize başyalabilir, ardından da dilediğiniz zaman tek bir dokunuşla sistemleri kapatabilirsiniz. Bu entegrasyon sayesinde geriye açık kalmış hiçbir sistem kalmaz, zaman ve enerjiden tasarruf edersiniz.

Aydınlatma kontrolü sayesinde evinizin her hangi bir yerindeki aydınlatmayı dilediğiniz yerden açıp kapatabilirsiniz. Bunu yapmak için iphone/ipad kullanabilirsiniz.

00_Res_Lighting_room

Dış mekanlarda bulunan dekoratif aydınlatmalarınızı gün ışığı veya başka bir senaryoya bağlarak otomatik olarak kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Dilediğiniz heryerden internet aracılığı ile arzu ettiğiniz ışığı yakabilirsiniz.